Наші контакти

Про нас

Багато брендових торгових марок не один рік завойовують свою популярність у жорсткій боротьбі з конкуруючими компаніями. Однак, ті, хто витримав цю конкуренцію, є дійсно світовими лідерами на ринку автозапчастин. Витримати конкуренцію може той, у кого якість продукції на порядок вища ніж у конкурентів.

Високу популярність продукція ТМ КАТЕК отримала не дарма. Сучасне обладнання під контролем високопрофесійних фахівців дозволяє виробляти продукцію високої якості. Фахівці з компанії КАТЕК давно є консультантами на багатьох брендових автогігантах, під контролем яких розробляються і впроваджуються у виробництво чимало проєктів, які здійснюють модернізацію багатьох систем "життєзабезпечення" автомобіля.

Стандарти компанії КАТЕК відповідають міжнародним нормам і вимогам. Кожне підприємство, яке випускає продукцію ТМ КАТЕК, постійно оновлює технології виробництва та обладнання. Кожна деталь і пристрій від ТМ КАТЕК проходять тестові випробування, щоб унеможливити потрапляння до споживача продукції, яка не відповідає всім вимогам і стандартам. Найретельнішим чином обираються матеріали, з яких мають бути виготовлені комплектуючі. Цей факт ще раз доводить високу надійність і тривалий робочий ресурс продукції ТМ КАТЕК.